Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Meble na wymiar org

Meble na wymiar Mońki – Kuchnie i Szafy na zamówienie

Interesują Cię meble na wymiar w mieście Mońki? Na wyciągnięcie ręki możesz mieć zaprojektowane meble w swoich wnętrzach. Zajmujemy się pomiarami, projektem oraz wykonaniem mebli na wymiar do przedpokoju, kuchni, sypialni i łazienki. Nie czekaj dłużej. Sprawdź jak szybko możesz się cieszyć nową aranżacją mieszkania czy domu z meblami na wymiar.

Kuchnie na wymiar i zamowienie

Kuchnie na wymiar Mońki – Kuchnie na zamówienie

Indywidualny projekt kuchni na zamówienie z wykorzystaniem każdego centymetra? Jest to możliwe tylko dzięki meblom kuchennym na wymiar w mieście Mońki. Meble na zamówienie pozwolą na stworzenie wyjątkowej aranżacji z zachowaniem funkcjonalności przy maksymalnym użyciu przestrzeni. Kuchnia na wymiar stanie się indywidualnie zaprojektowanym sercem domu, w którym to Ty zadecydujesz o rodzaju zamontowanego blatu (z kamienia, z laminatu, z betonu, z drewna), o kolorze frontów i dodatków oraz o materiale z jakiego kuchnia na wymiar zostanie wykonana (płyta MDF z lakierowanymi frontami, płyta MDF z folią PCV, lite drewno). Aranżacja zostanie zaprojektowana zgodnie z upodobaniami klienta i aktualnymi trendami w projektowaniu mebli kuchennych.

Szafy na wymiar Mońki – Szafy na zamówienie

Nie od dziś wiadomo, że właściwe wykorzystanie przestrzeni jest kluczem do zachowania równowagi i porządku i dlatego tak istotne jest zastosowanie szaf na zamówienie. Szafy na wymiar w Mońki pozwalają użyć każdy centymetr, wnękę, skos pod projekt funkcjonalnego mebla. Klient może wybrać spośród szaf pod zabudowę sufitową, narożnych a także indywidualnych szaf do garderoby. Odpowiednio zaprojektowana szafa na wymiar sprawi, że będzie można w niech przechowywać dosłownie wszystko, zaczynając od koców i ręczników, po odzież zimową, a po zamontowaniu ruchomego drążka ubraniowego będzie można pomieścić jeszcze więcej koszul, marynarek i płaszczy.

Szafy i garderoby na wymiar

Skontaktuj się z Nami

W celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu z Nami.

Adres email:

biuro@meblenawymiar.org

Tel:

725 835 707

Adres:

Mońki

Nazwa Firmy:

Meble Na Wymiar.ORG

Meble na wymiar org kontakt